Господар у відпустку-злодії в будинок

Майбутня відпустка займає всі ваші думки, поки намагаєтеся розпланувати, що треба купити, які місця відвідати, зовсім забуваєте про такий пункт, як охорона квартири на час відпустки. Але ж під час вашої відсутності може статися маса неприємностей: пожежа, потоп, пограбування … Особлива активність злодюжок спостерігається в сезон відпусток і святкових днів. Щоб ситуація не вийшла з-під вашого контролю під час від’їзду, а неприємні сюрпризи не затьмарили довгоочікувану відпустку, необхідно заздалегідь продумати, як убезпечити квартиру.

Оптимальним варіантом стане пультова охорона квартир на період вашоЇ відпустки. Фахівці встановлять необхідні прилади, які будуть відповідати за швидкість реагування при виникненні сигналу. Даний сигнал буде подаватися на пульт управління, в момент спроби злому житла, відкриття дверей або руху в приміщенні.

Так само ми можемо Вам запропонувати послуги фізичної охорони.Кількість охоронців погоджуємо з індивідуально з замовником.
Відразу ж при появі сигнального «дзвіночка» до вашої квартири ( будинку) негайно виїжджає група швидкого реагування “Білий Тигр”
м.Ужгород
вул.Швабська 34
+38(066)8840777.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *