Кузьмич Олександр

Я з дитинства звик до правила: добре працюй сам і шануй чужу роботу . Але, добре оплачуючи послуги, я, звичайно, розраховую на отримання послуг відмінної якості. Знаю чимало подібних до мене людей. Вони готові заплатити більше, аби бути абсолютно спокійним за результат.

Створюючи охоронне агентство, я поставив “високу планку” вимог як до себе, так і до своїх співробітників. Це мають бути професіонали екстракласу. Отже, і підготовка повинна бути відповідною. Так, для обслуговування VIP-клієнтів головними критеріями є не лише відмінна фізична форма, а й підготовка кращими фахівцями в галузі психології, військової дисципліни, комунікації тощо.

До співпраці ми залучили відставних співробітників спецслужб України. Тож, наших охоронців тренують справжні експерти! Рукопашний бій, стрільба, секретні техніки взаємодії з людьми, особливості роботи з VIP-клієнтами – все це є обов’язковою програмою підготовки наших фахівців.

Не менш важливим є психологічний стан співробітників охоронного агентства “Білий тигр”. Адже їм довіряють найцінніше — сім’ю, бізнес, особисту безпеку. А тому з агентством на постійній основі співпрацює дипломований психолог.

Він проводить регулярне тестування, надає висновки щодо профпридатності. Всі робітники фірми обов’язково проходять перевірку на детекторі брехні.

Тож можу абсолютно впевнено сказати: “Наші хлопці завжди в найкращій формі. Вони чудово виконують свою роботу. І, подібно до хижака, пильнують і захищають ввірену їм територію та людей”.

Хижак завжди на твоїй стороні!

Сертифікати та              нагороди