А чи знайдете ви своє майно?

Моделюємо ситуацію.

 Вам на телефон приходить сигнал тривоги з дому – спрацювала система охорони. Відеокамери показують, що до Вашого будинку пробрався злодій та починає вже виносити майно, на яке ви заробляли роками: телевізор чи комп’ютер, відкладені гроші, коштовності тощо. Ви негайно викликаєте поліцію. Тим часом спостерігаєте, як грабіжник вже виходить. Все.

 Тепер лишається тільки чекати, коли правоохоронні органи зафіксують порушення, опитають сусідів, почнуть розшук підозрюваної особи та, можливо, встигнуть знайти вкрадене майно. Якщо, звичайно, воно потрапить до ломбарду.

Якщо Ви знаходились у місті, то спробуєте якнайшвидше потрапити додому. Проте, не у всіх професія дозволяє негайно покинути робоче місце. А якщо Ви за межами міста, чи взагалі – області? Чи, можливо, ви мали справи за кордоном…

Скільки років своєї праці ви готові віддати злодюзі? А своїх емоцій, свого життя, здоров’я, нервів, пам’ятних речей та сімейних цінностей?

Звукова сигналізація, відеокамери, аудіо- та відеозаписи – це все допомагає відлякувати охочих до чужого добра. Або ж просто допомогти поліції при розшуку злочинця. Але, якщо ці девайси не під’єднано до пульта центрального спостереження охоронної фірми, – будьте готові до того, що ваше майно може більше до Вас не повернутися.

А тепер інший варіант:


Ви подбали про безпеку заздалегідь. 

  • Уклали договір з агентством безпеки, встановили відеонагляд та датчики руху.
  • Сигнал тривоги – група швидкого реагування миттєво вирушає на підохоронний об’єкт.
  • 5-7 хвилин – охорона вже на місці. Зазвичай за цей час зловмисник лише починає пошук, що саме він хоче винести.
  • Зловмисника знешкоджено, передано до правоохоронних органів, майно залишається у власника.

І вже немає значення, де Ви перебуваєте, який час, наскільки великий об’єкт та чи важко до нього доїхати. Агентство Охорони та Безпеки “Білий Тигр” піклується про Вашу безпеку та майно 24/7/365!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *