Замовлення послуги

Персонал для особистої охорони підбирається індивідуально для кожного клієнта. Зазвичай послугу замовляють на певні години. В основному замовника супроводжують в його робочий час. Якщо потрібна цілодобова охорона — агентство надає необхідну кількість охоронців.

Послугу також можна оформити для членів родини. Наприклад, необхідно забрати дитину зі школи, від репетитора. Або ж зустріти дружину / чоловіка / батьків з вокзалу, аеропорту тощо.

Всі наші охоронці — досвідчені водії, які пройшли навчання екстремальному водінню автомобілів. Тож вони можуть поєднувати дві посади — охоронця та шофера.

Наш автопарк

Для зустрічі клієнта, його супроводу за вказаним маршрутом агентство надає автомобілі преміум класу. Якщо поїздка пролягатиме важкопрохідними ділянками дороги — в автопарку нашої компанії є в наявності позашляховики. Тому, незалежно від погоди та стану дороги, нашого клієнта ми доправимо вчасно, безпечно та з повним комфортом у будь-яку точку України.

За бажанням замовника, авто та співробітники агентства можуть бути як з фірмовими розпізнавальними знаками, так і без них.

Підготовка персоналу

Всі охоронці агентства “Білий тигр” проходять перевірку на поліграфі та регулярне тестування у штатного психолога. Тілоохоронці проходять навчання на спецкурсах по особистій охороні в Києві.

У програмі серед іншого — тренування з рукопашного бою та стрільби, оскільки всі особисті охоронці зобов’язані мати при собі бойову зброю.

Крім того, відточується вміння орієнтуватися в ситуації: заздалегідь її розрахувати, запобігти небезпеці, вчасно відвести об’єкт, що охороняється, від загрози. Адже життя та здоров’я клієнта — пріоритет для охоронця.