Охоронні сигналізації

Наше агентство використовує обладнання передових українських та світових виробників охоронних сигналізацій. Зокрема, ми співпрацюємо з компанією “СБІ Україна”, яка є одним із провідних підприємств з розробки, виробництва та реалізації продукції охоронно-пожежного призначення: об’єктових пристроїв, пультових пристроїв, систем передачі тривожних повідомлень. 

Продукція призначена для охорони офісів, вуличної охорони; торгових, виробничих, житлових, технічних приміщень за допомогою різних каналів зв’язку та різних протоколів обміну.

Для створення та виробництва засобів охоронного призначення використовуються сучасні SMD-технології, інноваційні електронні компоненти та матеріали. ”СБІ” виготовляє обладнання вже понад 30 років.

Прилади Оріон на базі протоколу “МІСТО”

Прилади “Оріон” призначені для цілодобової охорони квартир, офісів, торгових місць, будинків, складів, гаражів тощо.

На цей час існує 2 типи даного приладу: звичайний “Оріон” без віддаленого доступу, оріон-нова, що має доступ зі смартфону.

Головне призначення «Оріон»:

 • приймання та аналіз сигналів з усіх елементів, що підключені до пристрою
 • подача тривожних сигналів
 • передача сигналу про незаконне проникнення
 • можливість вносити зміни у роботу.

Обладнання дуже просте у використанні. При цьому воно надійно виконує свою роботу та має тривалий термін служби. Підтримка сучасних мобільних сервісів робить систему, побудовану на базі “Оріон нова”, надзвичайно доступною та зручною на всіх етапах її експлуатації.

Система передачі тривожних повідомлень «МІСТО» призначена для приймання, обробки та видачі на пульт оператора повідомлень про стан об’єктів, що охороняються. 

Програма “Control NOVA II” 

 Control NOVA II – це мобільний застосунок для керування охоронною системою з Android чи iOS девайсу. Контроль власної системи безпеки можливий з будь-якої точки світу. 

Основні можливості програми:

 • перегляд стану об’єктів
 • перегляд подій, що надходять від об’єктів
 • управління об’єктовими приладами
 • повідомлення про надходження нових подій

Підтримується захист на вхід до програми та команди зняття з охорони за допомогою пароля чи відбитка пальця (на випадок втрати телефону або несанкціонованого доступу до нього).

З одного смартфона можна керувати як одним-двома приватними об’єктами, так і безліччю об’єктів у разі корпорацій!

Лунь (програмне забезпечення “Phoenix”)

Торгова марка «Лунь» — один із провідних брендів української компанії «Охорона та безпека», — відома своєю якістю, надійністю та довговічністю. 

Широкий модельний ряд українського бренду дозволяє збирати системи безпеки під різні типи об’єктів будь-якої складності – від кіоску до торгових центрів. Сигналізації “Лунь” використовуються для звичайної та протипожежної охорони. 

Всі прилади без проблем працюють не тільки з традиційними дротовими, але й бездротовими датчиками, що робить їх використання максимально зручним. 

Сигналізації “Лунь” також підтримують найсучасніші функції управління за допомогою картки, брелока, кодової клавіатури, а також мобільного телефону.

Програма «Phoenix-MK» (Мобільна клавіатура)

Додаток надає додаткові можливості управління об’єктами охорони та їх віддаленого керування.

Основні можливості програми:

 • перегляд стану об’єктів;
 • перегляд подій, що надходять від об’єктів;
 •  управління об’єктовими приладами;
 • повідомлення про надходження нових подій;
 • кнопка тривоги для виклику групи швидкого реагування.

Підтримується захист на вхід до програми та команди зняття з охорони за допомогою пароля чи відбитка пальця (на випадок втрати телефону або несанкціонованого доступу до нього).

З одного смартфона можна керувати як одним-двома приватними об’єктами, так і безліччю об’єктів у разі корпорацій!

Ajax

“Ajax” – новостворений бренд, який зайняв свою позицію на ринку охоронних сигналізацій. Найбільш титулована бездротова система безпеки в Європі. Є найкращим рішенням для готових приміщень, адже більше немає необхідності прокладання кабелів та руйнування зовнішнього вигляду приміщення. Устаткування можна встановити в будь-який час. 

Датчики Ajax миттєво відстежують будь-який шум, спробу відкрити двері або вікна, а також перші ознаки затоплення, диму та чадного газу. Забезпечують максимальну безпеку, особливо якщо використовувати повний комплект датчиків.

Вулична охорона

Ajax пропонує великий спектр приладів для вуличної охорони:

 • периметральні датчики
 • променеві датчики
 • датчики із фото- та відеофіксацією

Вуличні датчики розпізнають проникнення з перших кроків на вашій території. Система охорони приверне увагу перехожих гучним виттям сирен і викличе патруль охоронної компанії. Всі прилади  –  з захистом від маскування та імунітетом до тварин. 

Сигналізація Ajax є інноваційним рішенням для охорони об’єкта. Підтримує останні технології у сфері охоронної безпеки та забезпечує максимально можливий захист. 

Керувати сигналізацією Ajax так само легко, як і сучасним гаджетом. Усе, що вам потрібно, — смартфон та доступ до інтернету.

Мобільний додаток Ajax Security System для iOS і Android є найзручнішим способом контролювати систему.

Через додаток можна активувати та відключити охорону, перевіряти стан кожного пристрою:

 • рівень сигналу
 • заряд аккумулятора
 • температуру.

Також можна управляти системою за допомогою брелока SpaceControl і бездротової клавіатури KeyPad.