Охорона житла

Агентство охорони “Білий тигр” бере під охорону приватні будинки VIP-сегменту в Ужгороді.

Звернувшись до нашого агентства, замовник отримує повний спектр послуг:

  1. фізична охорона
  2. відеоспостереження
  3. тривожна кнопка
  4. встановлення й обслуговування систем сигналізації тощо.

Фізична охорона — це присутність охоронців на об’єкті як в зазначені години, так і цілодобово. Для приватних будинків наші співробітники проходять окремі тренування. Це обумовлюється тим, що на житловому об’єкті не застосовується бойова зброя. За бажанням клієнта ми надаємо сертифіковану помпову або травматичну зброю.

Відеоспостереження

Зображення з камер може транслюватися як на екран смартфона замовника, так і на пульт центрального спостереження. В останньому випадку оператор пульта, побачивши сторонніх людей на території, відразу висилає на місце групу швидкого реагування.

Тривожна кнопка

Спеціальна програма на смартфоні замовника або брелок. У разі загрози клієнт або його довірена особа може самостійно викликати на об’єкт групу швидкого реагування.

Охоронна сигналізація

 Агентство “Білий тигр” використовує провідні та безпровідні системи. Перед підписанням договору на об’єкт виїжджає наш експерт. З огляду на особливості будинку та прибудинкової території, технік проводить аналіз, робить розрахунки, дає свої рекомендації. У разі, якщо охоронну сигналізацію вже було встановлено ​​— немає ніякої необхідності її змінювати. Наше агентство працює з будь-якими видами охоронних сигналізацій і програмного забезпечення.

Індивідуальний підхід

Оптимальний обсяг послуги визначається нашим экспертом. Однак, якщо у клієнта є окремі побажання чи уточнення, — ми завжди можемо надати додаткові варіанти охоронних послуг.

Час прибуття групи 7 хвилин

В Закарпатській області ми являємося єдиними (серед приватних агентств охорони) власниками дозволу на застосування звукового сигналу (сирени). А наші позашляховики не залежать ні від погоди, ні від стану дорожнього покриття.