Що таке “фізична охорона”? Фізична охорона — це особиста присутність охоронців агентства “Білий тигр” на об’єктах. Це можуть бути:

  • підприємства
  • житлові комплекси
  • приватні будинки
  • комерційні об’єкти тощо.

Специфіка підбору фізичної охорони залежить від типу об’єкта і роду занять клієнта.

До кожного замовника індивідуальне ставленняДля попередньої оцінки обсягу послуги, що надаватиметься надалі, на об’єкт виїжджає наш фахівець. На місці він визначає необхідну кількість персоналу, кількість та місце для встановлення камер цілодобового спостереження.З клієнтом обговорюються специфіка роботи підприємства, чи є необхідність додаткового встановлення сигналізації, а також — побажання замовника. Виходячи з цього, ми визначаємо рівень підготовки охоронців саме для зазначеного об’єкта.Обов’язковою є наявність у персоналу охорони бойової зброї та тривожної кнопки. Якщо необхідна допомога, “кнопка” дозволяє оперативно викликати групу швидкого реагування.На об’єктах ведеться цілодобовий моніторинг ситуації за допомогою  відеокамер з виведенням зображення на пульт центрального спостереження.

Робота по областіЯкщо послуга надається не в обласному центрі, то охоронці працюють вахтовим методом. Доставити та забрати співробітника — цілком наша відповідальність. Тож клієнт завжди може бути спокійний, що всі охоронці прибувають на місце роботи вчасно, а об’єкт завжди під контролем!

В який час надається послуга?Години роботи фізичної охорони визначаються клієнтом. Зі свого боку агентство “Білий тигр” надає можливість охорони як в зазначені години, так і цілодобово.